Pielgrzymka na Świętą Warmię | 24-25 kwietnia 2018 r.

Zapraszam na pielgrzymkę na Świętą Warmię – 24-25 kwietnia 2018 roku.

Trasa: Chłapowo – Elbląg – katedra św. Mikołaja – Frombork – archikatedra Wniebowzięcia NMP– Pieniężno – Muzeum misyjne – Lidzbark Warmiński – zamek biskupów warmińskich – Stoczek Klasztorny – Sanktuarium Matki Bożej Pokoju – Św. Lipka – Sanktuarium – Reszel – zamek biskupów warmińskich – Olsztyn – zamek kapituły warmińskiej, katedra św. Jakuba – Gietrzwałd – Sanktuarium – Chłapowo.

Koszt około 280- 290 PLN – obejmuje płatne wstępy do katedry we Fromborku, zamków w Olsztynie, Reszlu i Lidzbarku Warmińskim oraz do Muzeum Misyjnego w Pieniężnie, 2 obiadokolacje, śniadanie, nocleg w Domu Pielgrzyma w Świętej Lipce (Pokoje z łazienkami 2,3,4 osobowe), koncert organowy, i przejazd autokarem i opłaty parkingowe, ubezpieczenie NW. ilość osób 52.

Komentarze

komentarze