Propozycja od trójmiejskich Szkół Ewangelizacji św. Andrzeja

Zapraszamy na szereg wydarzeń ewangelizacyjnych w najbliższym czasie:

1. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej – parafia św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku – 8-10 października – skierowany dla osób
    z charyzmatycznych grup modlitewnych.
  2. Kurs Nowe Życie – parafia bł. Doroty z Mątew w Gdańsku –15-17 października – rekolekcje ewangelizacyjne, na rozpoczęcie czy też pogłębienie relacji z żywym Bogiem.
  3. Szkolenie „Poprowadź Alpha” – parafia św. Mikołaja w Gdynia – 25 września – całodzienne szkolenie mające przygotować do prowadzenia Kursu Alpha.
  4. Wieczór chwały „Drogą do uwolnienia” – parafia NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej, w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, najbliższy termin: 3 października – uwielbienie połączone z modlitwę o uzdrowienie.

Szczegółowe informacje o każdym wydarzeniu, które łatwo jest udostępnić dalej, są dostępne na stronie internetowej www.snegdansk.pl oraz na Facebooku.