Rekolekcje dla maturzystów i studentów „Matura… i co dalej?” w Gdańskim Seminarium Duchownym |26 –28 czerwca 2020

Gdańskie Seminarium Duchowne w dniach 26 – 28 czerwca 2020 r. organizuje dni skupienia dla maturzystów i studentów pod hasłem „Matura… i co dalej?”. Razem z ojcami duchownymi i klerykami będą mogli rozeznać swoje życiowe powołanie i otrzymać pomoc w podjęciu decyzji o wstąpieniu do Gdańskiego Seminarium.

Zgłoszenia i ewentualne zapytania prosimy kierować do ojca duchownego ks. Jana Uchwata, tel. 508409192, juchwat@wp.pl lub kl. Wojciecha Michalskiego, wojmic50@gmail.com. Oprócz rzeczy osobistych należy przywieźć ze sobą Pismo Święte, notatnik, śpiwór i strój sportowy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Seminarium http://gsd.gda.pl oraz na Facebooku.

Za wszelką życzliwość i wspieranie Gdańskiego Seminarium bardzo dziękujemy.

Komentarze

komentarze