Rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej 5-7 maja

Archidiecezjalna Komisja Liturgiczna informuje, że dniach 5 –7 maja br. w Ośrodku Kolonijno-Wczasowym „Feniks” w Jastrzębiej Górze odbędą się rekolekcje dla wszystkich dotąd ustanowionych nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej, którzy pełnią tę posługę w parafiach na terenie Archidiecezji Gdańskiej oraz dla kandydatów, którzy przygotowują się do tej posługi.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godzinie 19:00, następnie nauki rekolekcyjne w sobotę, a w niedzielę po porannej modlitwie i śniadaniu pojedziemy na Mszę świętą na godzinę 12:00 na Archidiecezjalne Święto Patronalne do Gdańska na Wzgórze Świętego Wojciecha, by dziękować Panu Bogu za 25 lat Archidiecezji i Metropolii Gdańskiej. Mszy św. przewodniczyć będzie Przedstawiciel Ojca Świętego Franciszka – Arcybiskup Salvatore Pennacchio – Nuncjusz Apostolski w Polsce. W uroczystościach patronalnych ku czci św. Wojciecha mają obowiązek uczestniczyć wszyscy nadzwyczajni szafarze Komunii Świętej, dla których przygotowany będzie specjalny sektor.

Komentarze

komentarze