Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawiej zrobiony różaniec

We wspomnienie Matki Bożej Różańcowej w piątek 7 października odbyło się o godz. 16:00 w kościele rozstrzygnięcie konkursu na najciekawiej zrobiony różaniec.

Do rywalizacji stanęło ponad 20 dzieci. W rolę jury wcieliła się nasza pani katechetka, która wybrała 8 najciekawiej zrobionych różańców. Wśród nagrodzonych prac były łańcuszki wykonane z nakrętek, drzewa, kamieni, muszelek, czy pianki. Trzy pierwsze osoby otrzymały ufundowane przez parafię gry multimedialne o tematyce religijnej i puzzle, dalsze słodkości. Każdy z uczestników konkursu otrzymał upominek: książeczkę ze złotymi myślami.

Do końca oktawy Wszystkich Świętych różance zdobić będą nasz kościół i przypominać wszystkim go nawiedzającym o modlitwie dzieci w naszej parafii.

GALERIA – kliknij tutaj!!!