Słowo na Plaży – Gdynia | 15.04

„Słowo na Plaży” – pozytywny raban nad morzem

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Słowo na Plaży”, które odbędzie się 15 kwietnia na plaży miejskiej w Gdyni. W programie: czytanie Pisma Świętego, taniec uwielbienia i koncerty ewangelizacyjne. (Wystąpią: AGAPE, Przemek Bruhn oraz ANATOM.)

Czytanie Biblii przez zaproszonych gości przeplatane będzie poruszającymi ducha śpiewami i tańcem – takim pozytywnym „rabanem”, do którego zachęca Papież Franciszek. W trakcie spotkania osoby w różnym wieku będą dzieliły się swoimi historiami Bożego prowadzenia i korzystania z Pisma Świętego w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje codzienne, życiowe pytania. Część młodzieżową poprowadzi zespół AGAPE, a do radosnego tańca zachęcać będzie Worship Style. Na zakończenie wystąpią: zwycięzca Kaszubskiego Idola 2016 – Przemek Bruhn oraz znany raper – ANATOM. Wydarzenie odbędzie się z okazji II Narodowego Dnia Czytania Pisma Świętego w ramach X Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. 

Komentarze

komentarze