Ślubowanie nowych ministrantów

DSC00037W niedzielę 13 grudnia w naszej parafii odbyła się uroczystość przyjęcia czterech nowych kandydatów do wspólnoty ministrantów. Swoje przyrzeczenia złożyli wobec ks. proboszcza Wiesława Wetta. Dla nas wszystkich było to duże przeżycie, szczególnie dla chłopców i ich rodziców.

W poczet ministrantów zostali włączeni następujący kandydaci:

  • Bolda Dawid
  • Guz Wiktor
  • Marzejon Maksymilian
  • Pliński Kajetan.

Życzymy nowym ministrantom wytrwałości, solidności i pobożności w służbie Jezusowi przy ołtarzu i innym ludziom w codziennym życiu. Niech wyrastają na dobrych i szlachetnych ludzi. Rodzicom zaś dziękujemy za zachętę i wszelką pomoc w podjęciu przez ich synów tej zaszczytnej służby ministranckiej w naszej parafii. Zachęcamy do dalszej współpracy z parafią i wsparcia nowych ministrantów w wiernym wypełnianiu podjętych zobowiązań.

GALERIA ZDJĘĆ – Kliknij!

Komentarze

komentarze