Weekend w Gdańskim Seminarium Duchownym | 2-4.03

Od 2 do 4 marca 2018 roku odbędzie się u nas kolejny już Weekend w seminarium. Na to wydarzenie zapraszamy każdego młodego mężczyznę, który rozeznaje swoje powołanie i ma pragnienie wyciszenia się i skupienia oraz przeżycia kilku dni rytmem seminaryjnego planu dnia.

Przeżywający ten czas w seminarium będą uczestniczyć w modlitwach razem z klerykami, w tym w codziennej Mszy świętej. Przewidziane są również m.in. zajęcia formacyjne prowadzone przez alumnów, a także tzw. spotkanie braterskie, podczas którego uczestnicy Weekendu będą mogli porozmawiać z klerykami. Ostatnim punktem programu będzie niedzielna Msza święta w katedrze oliwskiej.

Ważne informacje:

Oprócz rzeczy osobistych należy zabrać ze sobą śpiwór i poduszkę, a koszt uczestnictwa wynosi 30 zł.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na podany poniżej kontakt, w treści uwzględniając:

  • imię i nazwisko
  • parafię
  • wiek
  • rodzaj szkoły/studia

Kontakt:
Ojciec duchowny Ks. Jan Uchwat – juchwat@wp.pl , 508 409 192
lub
kl. Damian Trzebiatowski – damian.trzebiatowski@gmail.com

Program Weekend w Seminarium 2-4 marca

 

Komentarze

komentarze