Weekendowy kurs dla narzeczonych w parafii pw. św. Anny i Joachima w Gdańsku Letnicy

W dniach 22 – 24 lutego 2019 r. odbędzie się w parafii św. Anny i Joachima w Gdańsku Letnicy weekendowy kurs dla narzeczonych „Czystość Serca”. Zajęcia odbędą się w Szkole Językowej International School of Gdańsk przy ul. Suchej 29 w Gdańsku Letnicy. Będzie je prowadził  duszpasterz, doradcy rodzinni i kilka małżeństw, które od wielu lat są zaangażowani w tego rodzaju rekolekcje.

Uczestnictwo w weekendzie pozwala na otrzymanie zaświadczenia o odbyciu kursu przedmałżeńskiego. Uprzejmie prosimy o przekazanie wiadomości narzeczonym, zainteresowanym taką formą przygotowania do sakramentu małżeństwa.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: kurswczs@gmail.com

Kurs przedmałżeński Czystość Serca 22-24 lutego 2019

Komentarze

komentarze