„WŚRÓD NOCNEJ CISZY”  – koncert kolęd

KONCERT KOLĘD „WŚRÓD NOCNEJ CISZY” ORGANIZOWANY PRZEZ TELEWIZJĘ POLSKĄ.

Zapraszamy serdecznie na koncert kolęd organizowany przez Telewizję Polską pod patronatem Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. Nagranie koncertu odbędzie się we wtorek, 4 grudnia o godz. 19.00 w Archikatedrze Oliwskiej w Gdańsku.

Najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewają znani artyści: Eleni, Margaret, Halina Mlynkova, Natalia Szroeder, Alicja Węgorzewska, Rafał Brzozowski, Maciej Miecznikowski, Sławek Uniatowski oraz zespoły Golec uOrkiestra i Pectus.

Na czas trwania koncertu zostanie też przed Archikatedrą ustawiony telebim.

Koncert zostanie wyemitowany w Wigilię Bożego Narodzenia w programie 1 Telewizji Polskiej (ok. godz. 20.00).

Komentarze

komentarze