Wycieczka LSO do Wrocławia | 22-05.08

Od 22 do 25 sierpnia członkowie Liturgicznej Służby Ołtarza wraz z księdzem Proboszczem przebywali na wycieczce we Wrocławiu. 

Obejrzeli tam między innymi Ogród Botaniczny, stadion sportowy Ślaska Wrocław, podziwiali również widoki z mierzącego 212 metrów tarasu widokowego SKY TOWER (49 piętro). Drugiego dnia zobaczyli wrocławskie ZOO wraz z Afrykanarium oraz Hydropolis (Interaktywne Muzeum Wody). Statkiem wycieczkowym popłynęli Odrą na odpoczynek do domu NOTRE DAME, gdzie spędzili te kilka dni.

Kolejnego dnia zwiedzali Wrocław z przewodnikiem (p. Kamilem – serdecznie dziękujemy:-). Tutaj w planie było m. in. Muzeum Narodowe we Wrocławiu wraz z Panoramą Racławicką, Ostrowem Tumskim i Starówką.

Ostatniego dnia wyprawy wyruszyli na górę Ślężę, a potem autobusem do Olesznej, by tam rozegrać mecz piłki nożnej i posilić się na grillu przed późniejszym wyjazdem do domu. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta we wrocławskim Aquaparku…

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ – Kliknij!!!

Komentarze

komentarze