XXXVII Kaszubska Piesza Pielgrzymka z Helu na Jasną Górę: 25.07 – 12.08

Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym!

www.kaszubskapielgrzymka.pl

I TRASA – 25 lipca br. o godz. 6.00 z kościoła p.w. Bożego Ciała w Helu wyruszy na trasę XXXVII Piesza Pielgrzymka Kaszubska (www.kaszubskapielgrzymka.pl), kierownik – ks. Robert Jahns.

II TRASA – 26 lipca br. po Mszy św. o godz. 6.00 z Gdyni z par. p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa wyruszy XXXIII Piesza Pielgrzymka Gdyńska (www.gdynskapielgrzymka.pl), kierownik – ks. Krzysztof Czaja.

III TRASA – 28 lipca br. po Mszy św. o godz. 6.00 z Bazyliki Mariackiej w Gdańsku wyruszy XXXVI Piesza Pielgrzymka Gdańska (www.pielgrzymka.gda.pl), kierownik – ks. Łukasz Grelewicz

Pielgrzymi przybędą przed Tron Królowej Polski na Jasnej Górze – 12 sierpnia około godz. 15.00. Zapraszamy wiernych do codziennej modlitwy Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00 w łączności z pielgrzymami wędrującymi do Częstochowy.

Komentarze

komentarze