Zostali przyjęci do grona ministrantów i aspirantów | 2.04

W drugi dzień świąt wielkanocnych do grona ministrantów zostali przyjęci Kacper Dąbrowski, Marcin Styn i Kacper Marczyk. Przez pół roku prawie w każdą sobotę, pod kierunkiem księdza proboszcza, zgłębiali liturgię i zasady posługi ministranckiej.

W drugi dzień świat Bożego Narodzenia przyjęli komżę, stając się aspirantami, zaś trzy miesiące później stali się pełnoprawnymi ministrantami. Pod koniec zimy swoją chęć zostania ministrantami wyrazili uczniowie klasy IVa: Antoni Szymański i Stanisław Chmielewski.

Po krótkim przygotowaniu zostali w drugi dzień Wielkanocy przyjęci do grona aspirantów. W oczekiwaniu na przyjęcie do Liturgicznej Służby Ołtarza będą, podobnie jak poprzednicy, zgłębiać sztukę ministrancką pod okiem księdza proboszcza.

Nowym ministrantom i aspirantom serdecznie gratulujemy.

GALERIA ZDJĘĆ – KLIKNIJ!!!

Komentarze

komentarze