Życzenia na Boże Narodzenie

„Bo nadszedł czas
I dziecię się zrodziło
A razem z nim
Maleńka przyszła miłość
Maleńka miłość w żłobie śpi
Maleńka miłość przy Matce Świętej
Dziś cała Ziemia i niebo lśni
Dla tej miłości maleńkiej”

Drodzy Parafianie i czcigodni Goście Chłapowskiej Parafii!

Dziełem Bożej Miłości było narodzenie Pana Jezusa w Betlejem. Bóg nas ukochał, ukochał ludzkość, ukochał człowieka – każdego z nas. Niech czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla każdego z nas nie tylko refleksją nad wiarą w Boża Miłość, ale doświadczeniem Bożej Miłości objawionej w Betlejem, udzielanej w świętych sakramentach, przezywanej w symbolice tego świętego czasu. Niech umacnia w nas wiarę i pobudza do czynów miłości.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze