„Boży Szaleńcy w Radiu Plus!”: Adwentowe Rekolekcje Radiowe

Czasami wystarczy chwila: sytuacja albo słowo, by zapalić nas do działania. Wystarczy iskra, by wejść na drogę świętości. Brzmi nierealnie? Przekonaj się jak bardzo świętość może być powszechna!

W poniedziałek, 3 grudnia na antenie Radia Plus w Gdańsku ruszają Adwentowe Rekolekcje Radiowe. Temat: Boży Szaleńcy. Od poniedziałku do piątku będzie można posłuchać o…  świętych! Nie tylko ich poznać, ale i dowiedzieć się jak – dzięki ich przykładom – można samemu zostać świętym.

Świętość nie ma granic i, jak mówi Papież Franciszek, każdy powołany jest do świętości. Prowadzący rekolekcje ks. Łukasz Grelewicz oraz Alicja Samolewicz Jeglicka nie tylko będą opowiadać o świętych. Będą także pokazywać jak – biorąc przykład z najlepszych – samemu dążyć do świętości. Co ciekawe – to nie tylko teoria, ale również zadania praktyczne. Jakie? O tym już w najbliższy poniedziałek.

Adwentowe Rekolekcje Radiowe „Boży Szaleńcy w Radiu Plus!” od poniedziałku do piątku przez cały okres Adwentu o godz. 17.30. Radio Plus – 101,7 fm.

Komentarze

komentarze