Zobacz i posłuchaj we Władysławowie

Chrześcijańskie Kino Na Fali, które w okresie wakacji działa w Domu Parafialnym im. św. Jana Pawła II we Władysławowie, zaprasza codziennie o godz. 20.00 na wartościowe filmy.

W swoim repertuarze kino ma ambitne filmy tzw. chrześcijańskiego nurtu, takie jak: „Tajemnica tajemnic”, „Powrót do domu”, „Ja jestem” czy „Odważni” – czyli po prostu kino z wartościami. filmy są chrześcijańskie, a mimo to chętnych nie brakuje i na codziennych wieczornych seansach podobno trzeba nawet dostawiać dodatkowe ławki.

W każdy wakacyjny czwartek parafia Władysławowo zaprasza na godz. 20.00 do parafialnej świątyni na Letnie Koncerty Organowe. Dodatkowo w sierpniu, niedzielne popołudnia można spędzić wsłuchując się w Plenerowe Koncerty na placu bł. Karoliny Kózkównej. Początek koncertów o godz. 17:00.

6 sierpnia

Komentarze

komentarze