FINAŁ Mistrzostw Archidiecezji Gdańskiej w piłce nożnej – 18 marca

18 marca br. odbędzie się FINAŁOWY TURNIEJ LSO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ. Jest to III i jednocześnie ostatni ETAP zmagań o Mistrzostwo Archidiecezji Gdańskiej i prawo do reprezentowania naszej Diecezji na Mistrzostwach Polski. Patronat honorowy nad całym turniejem objął ks. Abp Sławoj Leszek Głódź – Metropolita Gdański oraz Pan Michał Pasieczny – Burmistrz Miasta Rumi.

Turniej odbędzie się w Rumi w trzech kategoriach wiekowych:

  • Szkoła podstawowa (rocznik 2003 i młodsi)

  • Gimnazjum (rocznik 2000 i młodsi)

  • Szkoła Średnia (rocznik 1996 i młodsi)

Jak w ubiegłym roku każda kategoria wiekowa rozegra swoje mecze na osobnej hali sportowej. Każdy zespół może składać się z 8 zawodników (4 zawodników w polu + bramkarz + rezerwowi) oraz pełnoletniego opiekuna (trenera). W turnieju mogą brać udział wyłącznie ministranci i lektorzy aktualnie służący w parafiach naszej Archidiecezji. Dlatego każdy z uczestników powinien posiadać dokument tożsamości potwierdzający jego wiek oraz imienne upoważnienie dla całej drużyny podpisane przez ks. Proboszcza danej parafii lub ks. Opiekuna.

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 marca br. wyłącznie pod adresem mailowym:

turniejknc24@gmail.com

W każdej kategorii wiekowej może wystąpić maksymalnie 20 drużyn. Dlatego
o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenie zostaje uznane za ważne dopiero po wpłaceniu wpisowego. Wpisowe od każdej zgłoszonej drużyny (kategorii wiekowej) wynosi 100 zł. Pieniądze należy wpłacić na konto: 76 1910 1048 2944 0349 3313 0001 (Piotr Belecki; z dopiskiem: Turniej-wpisowe + nazwa parafii + kategorie).

Pomimo, że jest to już ostatni Etap walki o Mistrzostwo Archidiecezji w turnieju mogą grać drużyny, które nie brały udziału w poprzednich zawodach. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod w/w adres mailowy bądź do p. Piotra Lachowskiego: tel. 512 844 725.

Na koniec zawodów spośród wszystkich parafii będzie rozlosowana dodatkowa nagroda:

Piłka ADIDAS miCoach Smart Ball
unikalna piłka, która ani wielkością, ani odczuciami w kontakcie nie odbiega od zwykłej piłki w rozmiarze 5, natomiast dzięki czujnikom w niej umieszczonym, informuje szczegółowo o każdym kopnięciu. Można doskonalić swoją technikę strzałów, dzięki natychmiastowej informacji zwrotnej o sile kopnięcia, podkręceniu piłki, jej biegu i torze lotu, wzbogaconych o ekskluzywne porady i wskazówki, które pomogą być jeszcze lepszym piłkarzem

Informacja Finał halowych mistrzostw LSO w piłce nożnej – 18 marca 2017

Komentarze

komentarze