Koncert kolęd organizowany przez Telewizję Polską | 28.11

Zapraszamy serdecznie na koncert kolęd organizowany przez Telewizję Polską pod patronatem Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. Nagranie koncertu odbędzie się we wtorek, 28 listopada br. o godz. 19.00 w kolegiacie pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku Starych-Szkotach (ul. Brzegi 48, 22-100 Gdańsk).

W koncercie wystąpią artyści polskich scen i zespoły, m. in.: Edyta Górniak; Golec uOrkiestra; Alicja Węgorzewska; Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy; Kasia Cerekwicka; Piotr Kupicha; Halina Mlynkova; Mateusz Ziółko; Andrzej Lampert; Zakopower; Sound’n’Grace oraz zespoły Feel i Bracia.

Wstęp na wtorkowy koncert jest wolny.

Emisja koncertu odbędzie się w dzień Wigilii Bożego Narodzenia w programie 1 Telewizji Polskiej.

Komentarze

komentarze