Rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży | 1-3.12

Ruch Światło-Życie Archidiecezji Gdańskiej zapraszana weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne dla młodzieży, która poszukuje wiary, albo chce doświadczyć spotkania z żywym Bogiem. Na rekolekcjach będzie głoszony kerygmat, dlatego też zwracamy się ze szczególną prośbą do duszpasterzy przygotowujących młodzież do sakramentu bierzmowania, o zachęcenie jej do wzięcia udziału w owym skupieniu, jako integralnej części przygotowania do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. 

Rekolekcje odbędą się w Szkole Podstawowej nr 13 w Gdyni przy parafii Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku w dniach od 1 do 3 grudnia 2017 r. Koszt rekolekcji to 60 zł za osobę.

Aby zapisać się na rekolekcje należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.gdansk.oaza.pl/mlodziez/. Na podany przez uczestnika adres e-mail zostaje automatycznie wygenerowana karta zgłoszenia, którą należy podpisać i wraz z opłatą przywieźć ze sobą do ośrodka.

Do ośrodka rekolekcyjnego należy przyjechać w piątek między godz. 18:00 a 19:00. Wyjazd nastąpi w niedzielę ok. godz. 15:00.

Uczestnicy zabierają ze sobą: aktualną legitymację szkolną; Pismo Święte; różaniec; notatnik i przybory do pisania; śpiwór i materac bądź karimatę; ciepłe ubranie; buty na zmianę; nakrycia głowy i ciepłą odzież; przybory toaletowe.

Więcej informacji można uzyskać u Małgorzaty Andrulewicz (tel. +48 506 124 777, gdanskoaza@gmail.com)

Komentarze

komentarze