KURS DLA FOTOGRAFÓW I OPERATORÓW KAMER

Data: 8 kwietnia 2024 19:30

Miejsce: kościół NMP Królowej Polski | ul. Armii Krajowej 26 | Gdynia

Organizator: Archidiecezjalna Komisja Liturgiczna

Zaproszenie na specjalny kurs kierowane jest do osób świeckich, które chcą fotografować i filmować celebracje liturgiczne w świątyniach na terenie archidiecezji gdańskiej.

1. Zajęcia odbędą się w  dniach 8-9 kwietnia 2024 r. (poniedziałek-wtorek), o godz. 19.30.
2. W programie kursu: liturgia sakramentów i sakramentaliów, zadania kamerzysty i fotografa podczas liturgii w dokumentach i przepisach Konferencji Episkopatu Polski oraz zasady praktyczne fotografowania i filmowania w kościołach.
3. Organizatorzy proszą, aby na spotkanie przynieść ze sobą dwa zdjęcia formatu legitymacyjnego.
4. Osoby, które utraciły legitymację (tj. zaginięcie, zniszczenie), mogą otrzymać duplikat, po dostarczeniu 2 zdjęć formatu legitymacyjnego.