Ogłoszenia – 7 kwietnia 2024 r.

Święto Miłosierdzia Bożego

1. Obchodzimy dziś uroczystość odpustową Miłosierdzia Bożego.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Z tej racji w dniu dzisiejszym przeprowadzana jest kwesta do puszek na potrzeby diecezjalnej Caritas.
  3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. O godz. 18.00 można złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Jutro odwiedzę z posługą sakramentalną stałych zgłoszonych chorych.
  4. Jutro o 19.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej na plebanii.
  5. W kolejne niedziele począwszy od dzisiaj aż do czasu rozpoczęcia prac przy elewacji kościoła procesja z figurą Zmartwychwstałego wokół świątyni odbędzie się przed sumą o 8.
  6. U ministrantów do nabycia Gość Niedzielny i Biuletyn Parafialny.
  7. W przyszłą niedziele obchodzimy święto Chrztu Pańskiego oraz Niedzielę Biblijną. W tym dniu o 14.15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca, kolekta budowlana i coroczna Akcja „Żonkil” na rzecz Pomorskich Hospicjów.

Trwając w radości płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa i wdzięczności za obfity dar Bożego Miłosierdzia, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik