Kurs przedmałżeński w Matemblewie

Zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński, przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa, który odbędzie się przy Centrum Apostolstwa Rodziny Chrześcijańskiej w Gdańsku-Matemblewie (ul. Matemblewska 67).

Terminy w roku bieżącym:

– 8 i 22 kwietnia 2017 r. (na całość kursu składają się zajęcia w 2 soboty),

– 10 i 24 czerwca 2017 r.

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 9.00, zaś  kończą o godz. 17.00. Koszt kursu: 180 zł od pary (w tym obiad i przerwy kawowe). Płatność gotówką na miejscu.

Prowadzenie: kapłani, doradcy życia rodzinnego, małżonkowie.

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia, które przyjmujemy telefonicznie poprzez Diecezjalną Poradnię Rodzinną w Gdańsku Oliwie – tel. 58 552 18 81 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00.

Uwaga! Udział w tym kursie stanowi alternatywną formę kursu przedmałżeńskiego, bądź jego uzupełnienie; nie zwalnia narzeczonych z udziału w trzech spotkaniach w Poradni Rodzinnej.

/-/ Ks. Andrzej PradelaProboszcz parafii pw. Matki Bożej Brzemiennej

/-/ Ks. Rafał DettlaffKanclerz Kurii

 

Komentarze

komentarze