Ogłoszenia – 1 maja 2016 r.

• Poniedziałek św. Atanazego. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Będziemy modlili się o błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy.
  • WtorekUROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI. Odmówimy Akt oddania Polski Najświętszej Maryi Pannie. Msze św. odprawiamy jak w niedziele.
  • Środaśw. Floriana.
  • PiątekŚwięto Apostołów Filipa i Jakuba. Od piątku rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Duch Świętego.
  • Dzisiaj, zgodnie z zaleceniem Ojca Świętego Franciszka przed kościołem zbieramy ofiary dla kościoła na Ukrainie. Dzisiaj o godz. 14:15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota maja.
    pierwszy piątek – odwiedzanie chorych od godz. 9:00
    – spowiedź św. dla dzieci o godz. 16:00 – Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17:00.
  • Nabożeństwa majowe – dla dzieci w dni powszednie o godz. 16:00
    – dla dorosłych – po Mszy św. o godz. 18:00
    – w niedziele – po Mszy św. o godz. 16:00
  • Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu w piątek proszę Państwa z ul. Gościnnej, Poprzecznej i Strażackiej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett