Ogłoszenia – 10 listopada 2019 r.

XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019 r.

  1. Dziś przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem zbiórka do puszek na ten cel.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada jutro wspomnienie św. Marcina z Tours, a zarazem Święto Niepodległości, we wtorek św.Jozafata, biskupa i męczennika, w środę wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych polskich męczenników, w sobotę Matki Miłosierdzia. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich i dzień pamięci o ofiarach wypadków drogowych,
  3. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł.  oraz biuletyn parafialny.
  4. Trwają zapisy na wrześniowy wyjazd do Moskwy, Smoleńska i Katynia. W przyszłym roku przypada bowiem 80 – rocznica Zbrodni Katyńskiej i 10 – rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Bliższe informacje w gablotce w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii. Zapisy w biurze parafialnym,
  5. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na rzecz budowy kościoła, jak i te związane z jego sprzątaniem.

Ks. Sławomir Skoblik – proboszcz

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Komentarze

komentarze