Ogłoszenia – 10 lutego 2019 r.

V Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 r.

  • W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek Matkę Boską z Lourdes. Jest to światowy dzień chorego. Po homilii możliwość przyjęcia sakramentu chorych dla tych, którzy go potrzebują i są w stanie łaski uświęcającej, w czwartek święto Cyryla i Metodego – patronów Europy, w piątek wspomnienie błogosławionego księdza Michała Sopoćki. W tym dniu po Mszy świętej ucałowanie relikwii.
  • Dziękujemy jako wspólnota parafialna wszystkim, którzy pracowali w tym tygodniu przy uprzątnięciu dekoracji świątecznej w kościele. Jednocześnie polecamy waszej uwadze i ofiarności skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  • Od wtorku w godzinach kancelaryjnych ksiądz proboszcz będzie przyjmował intencje mszalne na 2020 rok.
  • Z tyłu kościoła u ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.

Komentarze

komentarze