Ogłoszenia – 10 stycznia 2021 r.

Święto Chrztu Pańskiego 12 stycznia 2020 r.

  1. W dzisiejszą Uroczystość Chrztu Pańskiego, kończącą w liturgii okres Bożego Narodzenia, ogarniamy szczególną modlitwą naszych szafarzy sakramentu chrztu, rodziców i chrzestnych – tych wszystkich, którzy przekazali nam wiarę, a także tych którzy w minionym roku zostali ochrzczeni w naszej wspólnocie.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w rodzinne kolędowanie.
  3. W przyszła niedzielę przypada XXIV Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem: „Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście” (Pwt 30,15).
  4. W tym roku z racji pandemii nie odbędzie się Parafialna Zabawa Karnawałowa.
  5. Intencje na 2022 rok będę przyjmował od 1 lutego w biurze parafialnym.
  6. U ministrantów do nabycia za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny ii Gość Niedzielny w cenie 6 złotych.
  7. Po błogosławieństwie na koniec Mszy świętej, w dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia szopki przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem i te składane do skarbonki na sprzątanie kościoła.

Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by nam błogosławił i umocnił w wypełnianiu przyrzeczeń chrzcielnych.

Komentarze

komentarze