Sos jestem w ciąży!

Nowy projekt realizowany przy Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie

Jesteś w ciąży i nie cieszysz się z tej informacji?
A może dziecko, które nosisz jest chore i boisz się, że umrze ?
Zostałaś sama i potrzebujesz wsparcia?

Zadzwoń do nas, napisz – chcemy stanąć przy Tobie i wesprzeć Cię w okresie ciąży, do momentu narodzin dziecka i tak długo jak będzie potrzeba. Są wśród nas specjaliści: lekarz ginekolog, neonatolog, pediatra, psycholodzy.  Nasza pomoc jest darem, jest bezpłatna.

Sos jestem w ciąży to nowy projekt, który ruszył 8 grudnia 2020 roku w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, przy matemblewskim Sanktuarium i jest skierowany do wszystkich, u których pojawienie się ciąży spowodowało lęk, strach, niechęć do dziecka a nawet myśl o jego zabiciu. 

Naszym narzędziem jest: telefon zaufania, przy którym 24 h czuwa mama Dorota, strona internetowa, pokój interwencyjny i wielu życzliwych ludzi.

Projekt jest realizowany wspólnie przez: Fundację Spotkajmy się pod Jerycho, Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej i ludzi dobrej woli.

Komentarze

komentarze