Ogłoszenia – 11 czerwca 2023 r.

X Niedziela Zwykła

1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30 w połączeniu z procesją eucharystyczną aż do piątku, w kolejne niedziele po Mszy św. o 16.00.
  2. Ponadto w tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie błogosławionych męczenników II wojny światowej, we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Antoniego – patronalne święto parafii w Kuźnicy, w środę bł. Michała Kozala, w piątek Uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i powierzamy opiece ich Świętych Patronów.
  3. W czwartek po procesji poświęcenie wianków.
  4. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie parafii i cele budowlane i te składane do puszki na jego sprzątanie.
  6. Dziękujemy przedstawicielom naszej parafii, którzy podjęli się trudu pielgrzymki do sanktuarium maryjno-pasyjnego w Wejherowie i wszystkim za zaangażowanie w Uroczystość Bożego Ciała.
  7. Pożegnaliśmy w tygodniu Andrzeja Czap z ulicy Władysławowskiej.

Życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Skoblik