Ogłoszenia – 11 grudnia 2022 r.

III Niedziela Adwentu

  1. Dzisiejszą niedzielą, nazywaną w liturgii Nie­dzielą Gaudete – Radości, rozpoczynamy III Tydzień najdłuższego z możliwych Adwentu – czas modlitwy w intencji chrześcijańskiego życia rodzin. W dalszym ciągu zapraszamy do udziału w roratach, które w naszej parafii odprawiane są codziennie od poniedziałku do soboty. Pojutrze wspomnienie św. Łucji a w środę św. Jana od Krzyża. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia
  2. U ministrantów można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, Biuletyn Parafialny, tylko małe świece Caritas „Wigilijnego Dzieła Świątecznej Pomocy dzieciom” w cenie 10 złotych. Caritas we Władysławowie serdecznie dziękuję za przekazaną przez chłapowskich parafian w wykonaniu 20 tytek żywność do Pracowni O. Pio.
  3. Spowiedź przedświąteczna odbędzie się w czwartek 21 grudnia od 17.00 do 18.00. Będzie dwóch zaproszonych kapłanów.
  4. Serdecznie dziękuję za ofiary składane za opłatek na cele budowlane, za te składane na utrzymanie parafii, budowę kościoła, na kwiaty i sprzątanie kościoła. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na Kościół katolicki na terenach byłego ZSRR 580 złotych. Dzisiaj zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła.
  5. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali oprawę uroczystości odpustowej w naszej parafii. Dziękuję panu sołtysowi i sponsorom za przygotowanie paczek i spotkania ze świętym Mikołajem. Dziękuję za skorzystanie z czasu łaski – nawiedzenia relikwii św. Jose Sanches del Rio.
  6. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 katecheza dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klasy I szkoły ponadpodstawowej jutro po roratach dla uczniów klasy VIII.
  7. Bóg zapłać za kolektę budowlana. Kończą się powoli prace przy termomodernizacji plebanii.
  8. W internecie i za chwile w biuletynie parafialnym pojawi się informacja o czerwcowej pielgrzymce do Częstochowy. Trwają prace nad wyborem najatrakcyjniejszej oferty na wrześniowy wyjazd do Ziemi Świętej i Jordanii.

Zapraszając do dobrego przeżywania adwentu życzę wszystkim dobrego tygodnia i wytrwania w adwentowych postanowieniach. Prośmy Boga, by nam błogosławił.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Skoblik.

Komentarze

komentarze