Ogłoszenia – 13 grudnia 2015 r.

• Z tytułu ustanowienia naszego kościoła miejscem dostąpienia Odpustu Jubileuszu Miłosierdzia, uroczyście otworzyliśmy Bramę Miłosierdzia.
  • Dzisiaj druga niedziela grudnia. Kolekta przeznaczona jest na ocieplenie poddasza. Jednak przed ociepleniem chcielibyśmy zainstalować profesjonalne nagłośnienie kościoła. Używamy tego nagłośnienia codziennie. Będą odprawiali różni księża. Na odpust Miłosierdzia przyjedzie Ksiądz Biskup Zbigniew Zieliński, będą nasi goście, więc potrzebne jest dobre nagłośnienie. Cena przekroczy 20 000 zł., ale w porównaniu z ceną ocieplenia, to kropla w morzu.
  • Poniedziałek – wspomnienie św. Jana od Krzyża.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła na odpust. W tym tygodniu – w piątek – bardzo proszę o sprzątanie mieszkańców ul. Władysławowskiej 79 – 113 i Sobótki.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett