Ogłoszenia – 16 września 2018 r.

XXIV Niedziela Zwykła – 16 września 2018 r.

  • W kalendarzu liturgicznym przypada pojutrze święto świętego Stanisława Kostki, zakonnika patrona dzieci, młodzieży i naszej ojczyzny, w czwartek wspomnienie męczenników z Korei, w piątek święto świętego Mateusza Apostoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • W dniach 10-12 października planowana jest dekanalna pielgrzymka dla uczczenia świętego Józefa do Torunia, Lichenia, Kalisza i Gniezna. Koszt 390 złotych. Ostateczny czas zapisów na pielgrzymkę do środy w biurze parafialnym.
  • Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn. Tam znajduje się program pielgrzymki do Kalisza i przedruk listu episkopatu na Tydzień Wychowania.
  • W czasie wycieczki do Rosji w parafii urząd Proboszcza za zgodą księdza arcybiskupa metropolity sprawuje o. Jordan Konkel OFM.
  • W kolejne dwie soboty nie będzie zbiórek ministrantów ani lektorek, w najbliższy wtorek jest spotkanie młodzieżowe, a w środę katecheza dla uczniów klasy III gimnazjum

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze