Szkoła Biblijna Plus

Szkoła Biblijna Plus to propozycja rocznego kursu dla tych, którzy chcą w sposób systematyczny pogłębić wiedzę teologiczną. Zapraszamy na wykłady, które będą się odbywały w każdą środę od 18.30 do 21.05 (trzy zajęcia z trzech różnych przedmiotów). Już wkrótce podamy szczegółowy program, a póki co, zapraszamy do zapisów. „Szkoła Biblijna Plus” przeznaczona jest dla dorosłych, bez żadnych ograniczeń związanych z wiekiem czy wykształceniem. Nie planujemy testów ani egzaminów:)

Aby się zapisać proszę wysłać wiadomość na adres: kontakt@szkolabiblijna.gda.pl, podać imię, nazwisko i dopisać: „Szkoła Biblijna Plus”.

Miejsce zajęć (od października do maja): Gdańskie Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne (aula), ul. Armii Krajowej 46, 81-365 Gdynia.

Organizator kursu: Gdańskie Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne we współpracy ze Szkołą Biblijną Archidiecezji Gdańskiej.

Komentarze

komentarze