Ogłoszenia – 17 września 2017 r.

XXIV Niedziela Zwykła – 17 września 2017 r.

  • Dzisiaj o 10.30 spotkanie rodziców dzieci klas III, które w tym roku szkolnym przystąpią w naszej parafii do sakramentu pokuty i eucharystii.

  • Zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii w 2019 roku odbędą się dnia 1 października po Mszy św. o 10.30 w kościele. To zaproszenie kieruję do młodzieży klas II gimnazjum i VII klasy. Spotkanie dla rodziców kandydatów do przyjęcia sakramentu dojrzałości w tym samym czasie.

  • Jutro o 5.00 rano wyjazd pielgrzymów do Wilna. W czasie mojej nieobecności funkcję proboszcza będzie pełnił O. Jordan. Biuro parafialne będzie czynne.

  • Pierwsza posezonowa próba dla chórzystów i wszystkich, którzy chcą dołączyć do wspólnego śpiewania (także panów) odbędzie się w czwartek 21 września o 19.00 w salce parafialnej.

  • Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.rozaniecdogranic.pl i zgłoszenia elektronicznie swojego akcesu w tym wydarzeniu modlitewnym.

  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny. Jest jeszcze „Mały Gość Niedzielny”.

  • Zachęcamy zwłaszcza gości-wczasowiczów do nabycia kalendarza parafialnego – pamiątki z pobytu w Chłapowie. Cena 20 PLN to cegiełka na budowę kościoła.

  • W kalendarzu liturgicznym jutro przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika patrona dzieci, młodzieży i naszej ojczyzny, w środę wspomnienie męczenników z Korei, w czwartek święto św. Mateusza Apostoła, w sobotę św. O. Pio. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.

  • Na prośbę OSP Chłapowo przypominamy, że w związku ze zbliżającą się II edycją budżetu obywatelskiego Gminy Władysławowo i zgłoszonymi trzema projektami przez naszą miejscowość pragniemy zachęcić Państwa do głosowania na wszystkie trzy projekty z Chłapowa. Informacje szczegółowe w zeszłym i bieżącym Biuletynie Parafialnym.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze