Ogłoszenia – 18 sierpnia 2019 r.

XX Niedziela Zwykła – 18 sierpnia 2019 r.

  1. Wszystkich gości, których serdecznie witamy zachęcamy po Mszy św. do adoracji relikwii św. Jana Pawła II, które są wystawione na marmurowym klęczniku i zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godz. 15.00. W środę w naszej parafii po Mszach świętych Nowenna do MBNP, w czwartek godzina święta od 9.15-10.15.

  2. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają następujące wspomnienia: we wtorek św. Bernarda opata o doktora Kościoła, w środę św. Piusa X, w czwartek NMP Królowej, w sobotę św. Bartłomieja. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask.

  3. Na czas wyjazdu ks. proboszcza z dziećmi z naszej parafii do Kotliny Kłodzkiej (19 – 25 VIII) na plebanii będzie rezydował ks. Waldemar Cwynar z archidiecezji wrocławskiej. Biuro parafialne będzie czynne w stałych godzinach.

  4. Jutro wyjazd ministrantów do Polanicy Zdroju o godz. 6.00.

  5. Księża Chrystusowcy zapraszają codziennie na filmy chrześcijańskie do Domu Parafialnego we Władysławowie. Bliższe informacje w gablotkach.

  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i zaopatrzyć się w biuletyn. Jest do nabycia także kalendarz parafialny na 2020 rok jako forma cegiełki na budowę kościoła, zawierający ilustracje kapliczek i krzyży przydrożnych we wsi oraz wstępną wizualizację wnętrza świątyni

  7. Dzisiaj Ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w Jastrzębiej Górze.

  8. Przy skarbonce na budowę kościoła są wyłożone cegiełki na budowę kościoła z informacją proboszcza o poczynionych i bieżących inwestycjach. Jakby ktoś chciał z wczasowiczów czy parafian złożyć anonimowo ofiarę na budowę kościoła na tacę, czy przesłać na konto, może je wziąć ze sobą.

  9. Polecamy waszej pamięci i ofiarności skarbonkę na sprzątanie kościoła.

Trwają wakacje, witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Komentarze

komentarze