Ogłoszenia – 2 lutego 2020 r.

IV Niedziela Zwykła – 2 lutego 2020 r. – Ofiarowanie Pańskie

• Dzisiaj przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszy św. zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne w naszej diecezji. Dziś o godzinie 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • W tym tygodniu przypada w środę wspomnienie świętej Agaty – dziewicy i męczennicy, w czwartek świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • W sobotę o godzinie 20.00 w remizie OSP odbędzie się Parafialna Zabawa Karnawałowa. Są jeszcze wolne miejsca.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15-10.15. Wieczorna Msza św. jest wotywną o Chrystusie Najwyższym Kapłanie.
  • W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę przed południem stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną, zaś od 16.00 jest okazja do spowiedzi św. W pierwszy czwartek miesiąca Msza św. wotywna o Eucharystii, zaś w piątek o 17.00 Msza święta wotywna o Sercu Bożym połączona z nabożeństwem eucharystycznym.
  • Intencje mszalne na rok 2021 zamawiać można po 4 lutego w biurze parafialnym.
  • Przy wyjściu można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 6 PLN i nasz parafialny biuletyn. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego artykuł o rekolekcjach: Winnica Racheli – uzdrowienie po aborcji. Film „Nieplanowane”, który wielu z nas obejrzało w grudniu, odsłonił prawdę o prawdziwych zniszczeniach jakie powstają po dokonaniu aborcji. Rekolekcje „Winnica Racheli” są pomocą w uzdrowieniu, uwolnieniu z poczucia winy i odzyskaniu wolności po dokonanej aborcji. Na plakacie także obecnym w biuletynie informacje i anonimowy numer telefonu dla zainteresowanych.
  • W poniedziałek 10 lutego z okazji 100. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem w Farze pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku o godz. 11.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia z udziałem Prezydenta RP.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.
  • Polecam waszej ofiarności sprzątanie kościoła. Stosowna puszka znajduje się z tyłu świątyni.
  • Dziękujemy jako wspólnota parafialna wszystkim, którzy pracowali w tym tygodniu przy uprzątnięciu dekoracji świątecznej w kościele.
  • W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy Urszulę Borską i Floriana Goyke z ul. Władysławowskiej. Wieczny odpoczynek…