Ogłoszenia – 24 kwietnia 2016 r.

• Dzisiaj przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary dla Hospicjum w Pucku.
  • PoniedziałekŚwięto Św. Marka Ewangelisty. Jest to także Dzień Modlitw o Urodzaje.
  • Wtorek8 rocznica Ingresu Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia do Bazyliki Archikatedralnej w Gdańsku – Oliwie.
  • Środa – zebranie Rady Parafialnej oraz chętnych do pomocy przy organizacji pikniku – dzieci, młodzieży, dorosłych. Zebranie po wieczornej Mszy św.
  • PiątekŚwięto Św. Katarzyny Sieneńskiej. W piątek obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  • Przyszła niedziela – to pierwsza niedziela maja. O godz. 14:15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych. Będziemy modlili się o szacunek dla kobiet we wszystkich krajach świata.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu, w piątek wieczorem, proszę Państwa z ul. Zielonej i Domowej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett