Ogłoszenia – 25 czerwca 2023 r.

XII Niedziela Zwykła

  1. Dziś gościmy w naszej parafii ojca duchownego GSD – ks. kanonika Wojciecha Langowskiego. Ten dzień w naszym dekanacie jest szczególną okazją do modlitwy za nasze seminarium. Kolekta przeznaczona jest na utrzymanie tej diecezjalnej uczelni.
  2. Wszystkich gości, których serdecznie witamy, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godz. 15.00.
  3. W liturgii we wtorek wspomnienie Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, odpust w Juracie, w środę św. Ireneusza, w czwartek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła – taca na świętopietrze.
  4. W czwartki w naszej parafii Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15 do 10.15.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  7. Dziękuję za ofiary składane do puszki na sprzątanie i budowę naszego kościoła. Przy skarbonce dla naszych gości wyłożone są cegiełki na budowę kościoła. Do mieszkańców naszej parafii zostaną one przyniesione przez panów, roznoszących koperty na początku wakacji.
  8. Od dzisiaj do 4 września obowiązuje wakacyjny rozkład nabożeństw. Równocześnie przypominam, że sobotnia Msza św. o godz. 18.00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej. Od dzisiaj po Mszach św. niedzielnych lektorki będą rozprowadzać pod kościołem słodkie przekąski. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele budowy kościoła.
  9. Wieża widokowa będzie otwarta od 1 lipca w dni powszednie.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze