Ogłoszenia – 26 czerwca 2016 r.

OGŁOSZENIA NA 13 Niedzielę Zwykłą

  • Dobiega końca czerwiec, dziękuję wszystkim uczestnikom nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa za wspólną modlitwę.
  • Uczestników i sympatyków Pielgrzymki Kaszubskiej serdecznie zapraszamy dziś na tradycyjne spotkanie świętojańskie w Mechowie. O godz. 14.00 Msza św., potem spotkanie przy ognisku.
  • Od dziś przez całe wakacje nie odprawiamy w niedziele Mszy św. o godz. 16:00. Jest ona przesunięta na godz. 20:00. Równocześnie przypominam, że sobotnia Msza św. o godz. 18.00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej.
  • Jutro w liturgii wspomnienie MBNP, we wtorek św. Ireneusza, w środę Uroczystość Św. Ap. Piotra i Pawła. Wszystkim Solenizantom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
  • W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9:15 do 10:15. W piątek o godz. 18:00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa z nabożeństwem wynagradzającym i Aktem Ofiarowania. Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie przed Mszą św., dodatkowo w pierwszy piątek od godz. 16:00. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 Msza św. wotywna ku czci Niepokalanego Serca NMP. W pierwszy piątek od godz. 9:00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  • Wszystkich gości nawiedzających naszą świątynie chciałbym poinformować, że jest ona kościołem jubileuszowym, w którym codziennie można uzyskać odpust zupełny i w którym także codziennie odmawiana jest o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 14:15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • Do posprzątania kościoła prosimy mieszkańców domów przy ul. Władysławowskiej 77-85 i Górniczej.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze