Ogłoszenia – 26 marca 2017 r.

IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare) – 26 marca 2017 r.

  • Dzisiejsza, IV Niedziela Wielkiego Postu nazywana jest Niedzielą Radości (Laetare). W połowie czasu pokuty Kościół zaprasza nas do radości, której źródłem jest sam Bóg i Jego wierna miłość. Odczuwamy także radość z wytrwania w wielkopostnych postanowieniach. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy także do podejmowania przemieniających nas postanowień, do spełniania dobrych uczynków i do podzielenia się z najbardziej potrzebującymi bliźnimi poprzez ofiary złożone do skarbony z „Jałmużną wielkopostną”.
  • Dziś oraz w każdą niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 15:15. W przyszłą niedzielę o godzinie 14:15 spotkanie Żywego Różańca.
  • W piątek zapraszamy do kościoła na Drogę Krzyżową: dla dzieci o godzinie 16:00, dla dorosłych o 17:30.
  • Polecamy uwadze wiernych nowy numer Gościa Niedzielnego i aktualny biuletyn parafialny, w które zaopatrzyć się można za drobną ofiarą przy wyjściu z kościoła.
  • Puckie hospicjum wraz z hospicjami Pomorza zaprasza do włączenia się w akcję Pola Nadziei. W następną niedzielę przed naszym kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki będą zbierać datki, które zasilą budżet hospicjum. W podziękowaniu każdemu darczyńcy przekażą żonkil – kwiat symbolizujący nadzieję.
  • Spotkanie Rady Parafialnej 3 kwietnia o godzinie 19:00.
  • W związku z organizacją festynu parafialnego 20 maja –  prosimy o przynoszenie fantów na loterię do biura parafialnego.
  • Ogłaszamy także dla dzieci konkurs na palmę, który rozstrzygniemy w niedzielę palmową na Mszy świętej o godzinie 10:30.

Dziękując za wspólna modlitwę, życzymy wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze