Promocja nowych ministrantów- 17 kwietnia

Promocja nowych ministrantów odbędzie się w drugi dzień świąt Wielkanocy (17 kwietnia) na Mszy Świętej o godzinie 10:30. 

W szeregi ministrantów wstąpią: Mateusz Hincke, Oliwier Myślisz, Filip Pawlikowski, Franciszek Lamczyk i Bartosz Ciskowski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzinami.


Przyrzeczenie ministranta:

Ja… służbę ministrancką uważam za moje powołanie i zaszczyt. Przyrzekam memu Panu i Bogu służyć przy jego ołtarzu z wiarą i radością. Obowiązki ministranta będę wypełniał sumiennie. Będę się modlił za moich księży i okazywał im szacunek. Będę czcił, miłował i modlił się za moich rodziców, wychowawców i nauczycieli. Będę pilnym uczniem i dobrym kolegą. Będę z innymi rozmawiał o Panu Jezusie, aby bardziej Mu wierzyli i kochali. Będę miłował moją ojczyznę i wszystko, co ją stanowi. Na świadków tego przyrzeczenia biorę mojego kapłana, rodziców, kolegów i wszystkich tu obecnych. Tak mi dopomóż Bóg.

Komentarze

komentarze