Ogłoszenia – 28 marca 2016 r.

  • Piątek – jest to pierwszy piątek kwietnia
  • odwiedzanie chorych – od godz. 9:00,
    spowiedź św. dla dzieci o godz. 16:00. Dzieci były niedawno u spowiedzi. Wystarczy, że przyjdą na Mszę o godz. 17:00 i przyniosą książeczki do podpisu.
  • – w piątek nie obowiązuje post, gdyż trwamy w Oktawie Wielkanocy.
  • Sobota pierwsza sobota kwietnia. Jest to też 11 rocznica powrotu do Domu Ojca papieża Jana Pawła II.
  • Niedziela Miłosierdzia. W naszej parafii – Uroczystość Odpustowa. Suma Odpustowa o godz. 15:30. Przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Zbigniew Zieliński. Ze względu na Odpust Różaniec Róż Różańcowych odmówimy w drugą niedzielę kwietnia. W kwietniu będziemy się modlili za rolników – by otrzymywali należyte wynagrodzenie. W Niedzielę Miłosierdzia przed kościołem będzie zbiórka ofiar na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej.
  • Sprzątanie kościoła – w piątek po wieczornej Mszy św.. Bardzo proszę mieszkańców ul. Władysławowskiej 53 – 77 i Rodzinnej

Ks. Proboszcz Wiesław Wett

Komentarze

komentarze