Ogłoszenia – 29 maja 2016 r.

  • W przyszłą niedzielę – 5 czerwca – zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej z okazji Święta Dziękczynienia.
  • Pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od 9:00.
  • Od czwartku wznawiamy Adoracje Najświętszego Sakramentu od 9:15 – 10:15.
  • Bóg Zapłać wszystkim , którzy przyczynili się do uświetnienia procesji Bożego Ciała: Wszystkim delegacjom parafialnym obsługującym chorągwie, żywy Różaniec, baldachim, strażakom, dzieciom sypiącym kwiatki, służbie liturgicznej, mieszkańcom, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało i wszystkim innym, których być może nieświadomie pominąłem, też bardzo dziękuję.
  • Sprzątanie kościoła. W tym tygodniu w piątek po mszy św.wieczornej – proszę Państwa z ul. PrzytulnejWładysławowskiej od nr 24 do ul. Gospodarskiej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett

Komentarze

komentarze