Podziękowania dla Ojca Jordana

Czcigodny Ojcze Jordanie!

Wczorajsza decyzja księdza dziekana zaskoczyła nas wszystkich. Jest dla nas niezrozumiała i niejasna. Wiemy, że codziennie będzie inny ksiądz odprawiał mszę, ale co z biurem parafialnym, co z nagłymi przypadkami? Zastanawiamy się, czy dzisiaj po południu poznamy odpowiedzi na te pytania.

Ojcze Jordanie!

W imieniu Rady Parafialnej i wszystkich mieszkańców Chłapowa chcę powiedzieć, że jesteśmy wdzięczni nie tylko za wspólną modlitwę, ale zwłaszcza za to, że był Ojciec przy naszym Proboszczu w najtrudniejszych dla niego chwilach o których każdy z nas próbuje zapomnieć, a teraz również w czasie jego zmagań z ciężką chorobą.

Mamy nadzieję, że nie zapomni Ojciec o Chłapowie. Wierzymy, ze jeśli tylko taka będzie wola Najwyższego, przyjdzie czas, że odprawi Ojciec mszę świętą w koncelebrze z naszym proboszczem Wiesławem.

Cuda się zdarzają, a nasza parafia jest Miłosierdzia Bożego. Mamy Rok Miłosierdzia, a Pan jest łaskawy.

Ojcze Jordanie Bóg zapłać za wszystko i od uzdrzenia.

RADA PARAFIALNA