Ogłoszenia – 3 lutego 2019 r.

IV Niedziela Zwykła – 3 lutego 2019 r.

  • Dzisiaj o godzinie 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • W tym tygodniu przypada we wtorek wspomnienie św. Agaty – dziewicy i męczennicy, w środę świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • Jutro na plebanii po wieczornej Mszy świętej spotkanie Rady Parafialnej.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 9.15-10.15.
  • Intencje mszalne na rok 2019 zamawiać można po 10 lutego w biurze parafialnym. Jednocześnie chciałem przypomnieć, że w miesiącu sierpniu tego roku jest wolnych wiele intencji Mszy świętych w dni powszednie i w niedziele.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualną prasę katolicką.
  • Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i poprowadzenia zabawy karnawałowej, wszystkim wolontariuszom i sponsorom oraz tym, którzy wzięli w niej udział. Dochód z zabawy przeznaczony zostanie na elewację ściany południowej kościoła.
  • Trwa montaż podłogi w kaplicy za prezbiterium oraz kamer w kościele. Zamówiona jest poręcz na klatkę schodową na wieży i docelowe okna na wieży oraz przygotowywana jest nowa instrukcja pożarowa dla kościoła. W przyszłą niedzielę kolekta budowlana. Rozpatrywane są oferty na elewację południowej ściany kościoła.
  • Dziękuję wszystkim, którzy pomagali przy rozbiórce żłóbka i choinek. Polecam waszej ofiarności sprzątanie kościoła.
  • Dzisiaj ksiądz proboszcz kwestuje w Gdańsku-Brętowie, za tydzień w Gdańsku-Kokoszkach.

Komentarze

komentarze