Ogłoszenia – 4 lutego 2018 r.

V Niedziela Zwykła – 4 lutego 2018 r.

  • Dzisiaj o 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek świętą Agatę, we wtorek świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy, w sobotę świętą Scholastykę. Jutro podczas Mszy świętych błogosławimy chleb świętej Agaty.
  • W sobotę 10 lutego o godzinie 9.30 rozpoczną się w Pucku na rynku uroczystości związane z 98 rocznicą zaślubin Polski z Morzem. Program uroczystości zamieszczony został na stronie internetowej i w gablotce parafialnej.
  • W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Orędzie papieskie na ten dzień będzie przedrukowywane w kolejnych biuletynach. Z racji tego dnia osoby chore, czy starsze mogą przyjąć sakrament chorych, który o. Jordan udzieli bezpośrednio po zakończeniu Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.
  • Dziękujemy jako wspólnota parafialna wszystkim, którzy pracowali w tym tygodniu przy uprzątnięciu dekoracji świątecznej w kościele. Jednocześnie polecam waszej uwadze i ofiarności skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  • W związku z planowanym festynem w dniu 26 maja, połączonym z obchodami srebrnego Jubileuszu Parafii, podobnie jak w ubiegłym roku planujemy zorganizować loterię fantową. Fanty, może nietrafione świąteczne prezenty można przynieść na plebanię w godzinach urzędowania biura parafialnego.
  • Na Triduum Paschalne i Wielkanoc są wolne intencje Mszy świętych, także są wolne intencje w czasie wakacji. Intencje zamawiamy w biurze parafialnym, także przez internet, Facebooka. W miesiącu lipcu i sierpniu jest możliwość zamówienia mszy świętych gregoriańskich.
  • Z tyłu kościoła u ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze