Ogłoszenia – 7 kwietnia 2019 r.

V Niedziela Wielkiego Postu – 7 kwietnia 2019 r.

  • W dalszym ciągu zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym w połączeniu z Koronką do Bożego Miłosierdzia dziś i jeszcze za tydzień o godzinie 15.00. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.00 i 17.30.
  • Przed kościołem trwa „akcja Żonkil”.
  • Dzisiaj o 14.15 spotkanie członków Żywego Różańca.
  • W najbliższy piątek nasz kościół będzie stacyjnym w ramach Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
  • W sobotę wyjazd do Górki Klasztornej spod kościoła o 6.20. Są jeszcze wolne miejsca.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Śpiew pasji podczas sumy. Uroczysta procesja z palmami od plebanii do kościoła o godzinie 10.30. Po Mszy świętej rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą palmę. Przed kościołem lektorki będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy.
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a także za symboliczną ofiarę nasz biuletyn parafialny i świece paschaliki za 8 złotych.
  • Polecam Waszej ofiarności kwiaty do Grobu Pańskiego. Pod świętym Antonim można złożyć jałmużnę postną. Polecam waszej ofiarności opłatę za sprzątanie kościoła.
  • W przyszłą niedzielę kolekta budowlana.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze