Ogłoszenia – 7 listopada 2021 r.

XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Dzisiaj zbiórka do puszek na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: we wtorek Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, w czwartek św. Marcina z Tours – Dzień Niepodległości, w piątek św. Jozafata biskupa i męczennika, w sobotę Pierwszych Męczenników Polski. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzeniai powierzamy opiece świętych Patronów.
  3. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15.
  4. Polecamy Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny, skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  5. W związku z obowiązkowym dniem skupienia dla kapłanów naszej archidiecezji uroczystości odpustowe ku czci św. Barbary będą miały miejsce w niedzielę 5.12. Intencje zamówione na sumę odpustową zostaną przepisane na niedzielę na 16.00.

Niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze