Ogłoszenia – 8 listopada 2020 r.

XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada 2020 r.

  1. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Dzisiaj zbiórka do puszek na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Bliższe informacje w biuletynie parafialnym.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada: jutro Rocznica Poświęcenia Bazyliki na Lateranie, we wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego, w środę św. Marcina z Tours – Dzień Niepodległości, w czwartek św. Jozafata biskupa i męczennika, w piątek Pierwszych Męczenników Polski. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  3. Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godzinie 14.15.
  4. Polecamy Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  5. W przyszłą niedzielę poświęcenie książeczek pierwszokomunijnych i spotkanie rodziców dzieci klasy III w kościele.
  6. W związku z pandemią tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci świętej Barbary będą miały skromny charakter. Intencje zamówione na sumę odpustową zostaną rozpisane na inne terminy wedle uznania ofiarodawców. W tej sprawie prosimy o kontakt z biurem parafialnym.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła, które są przeznaczone na dokończenie prac przy elewacji i iluminacji frontowej ściany kościoła wraz z wieżą. Dziękujemy rodzinom, które ufundowały maszty flagowe i witraże do kaplicy za prezbiterium kościoła.

Niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze