Ogłoszenia – 8 maja 2022 r.

IV Niedziela Wielkanocna

Niedziela Dobrego Pasterza
59 Tydzień Modlitw o Powołania

  1. Zakończyliśmy XIV Tydzień Biblijny, a rozpoczynamy dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza 59. Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło odczytywania, rozwijania i realizowania powołań trzeba nieustannie wspierać. Dzisiaj spotkanie dla uczniów klasy VII i VIII w salce na plebanii, chcących w naszej parafii przystąpić do sakramentu bierzmowania.
  2. Zapraszamy dorosłych i młodzież nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy św. o 16.00, dzieci od poniedziałku do piątku na 16.00.
  3. W tym tygodniu przypada jutro uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – patrona Polski, zaś w sobotę św. Macieja Apostoła.
  4. Mając świadomość ciężkiej pracy wśród turystów w lipcu w okresie tradycyjnej pielgrzymki rybaków do Swarzewa, od kilku lat parafia we Władysławowie wyrusza na pielgrzymkę do Królowej Morza w drugą sobotę maja. Obserwując od kilku lat naszą nieliczną grupę, która wyrusza w lipcu, odpowiadając na zaproszenie ks. proboszcza Marka, po konsultacji z Radą Parafialną, zachęcam was, abyśmy włączyli się w tę nową tradycję. Wyruszamy spod naszego kościoła w sobotę 14 maja o 9.15 i dołączamy do grupy z Władysławowa. W sposób szczególny zapraszam dzieci pierwszokomunijne, rocznicowe i nowo bierzmowanych.
  5. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  6. Polecam waszej uwadze skarbonkę na sprzątanie kościoła. Dziękuję za dzisiejszą kolektę budowlaną.

Trwając na modlitwie w intencji powołań, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze