Ogłoszenia – 9 lutego 2020 r.

V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020 r.

1. W poniedziałek 10 lutego br. z okazji 100. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem w Farze pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku o godz. 11.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia z udziałem Prezydenta RP.
  2. W tym tygodniu wspominamy we wtorek Matki Boskiej z Lourdes. Jest to światowy dzień chorego. Po homilii po Mszy świętej o 17.00 możliwość przyjęcia sakramentu chorych dla tych, którzy go potrzebują i są w stanie łaski uświęcającej, w piątek święto Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  3. Dziękujemy jako wspólnota parafialna wszystkim, którzy włączyli się w organizację i prowadzenie zabawy karnawałowej.
  4. Z tyłu kościoła u ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn.
  5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Dwa miesiące ogrzewania kościoła grudzień – styczeń to 4500 złotych. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność. Podobnie jak w zeszłym roku także taca z pierwszego dnia świąt Wielkanocnych będzie przeznaczona na ten cel.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy Magdalenę Błaszkowską z ulicy Władysławowskiej. Wieczny odpoczynek…